Koncertowa gra pierwszego zespołu Wielkopolski Komorniki

W przedostatnim meczu sezonu do Komornik zawitała drużyna Brenewii Wijewo, która walczy o utrzymanie w lidze okręgowej.
Już w pierwszej minucie goście stworzyli sobie 100% sytuację lecz zawodnik Brenewii fatalnie przestrzelił. Jak mówi stare porzekadło piłkarskie niewykorzystane okazje się mszczą i już minutę później Wielkopolska objęła prowadzenie po ładnej trójkowej akcji Chełmińskiego, Deckerta i Siwka. W 13 minucie bramkę na 2-0 sprytnym strzałem po ziemi zdobył Hubert Chełmiński. Dalsze minuty pierwszej połowy to zarówno okazje Wielkopolski jak i gości, lecz bramki już nie padły.
Druga część spotkania to już pełna dominacja Wielkopolski. W 56 minucie swoją debiutancką bramkę w drużynie Seniorów zdobył Łukasz Wojciechowski po idealnym podaniu piłki przez Aleksandra Deckerta. Bramka na 4-0 to tzw. “stadiony świata” Huberta Chełmińskiego który strzałem z 50 metrów przelobował bramkarza gości. W 84 minucie również swoją debiutancką bramkę w barwach Wielkopolski zdobył Krzysztof Kulas. W 88 minucie wynik spotkania na 6-0 ustalił Arkadiusz Jopek a kolejna asystę zaliczył najlepszy tego dnia na boisku wychowanek Wielkopolski Mateusz Fabisz!
Mimo bardzo wysokiej temperatury mecz stał na bardzo dobrym poziomie i mimo wysokiego wyniku pochwały należą się zawodnikom z Wijewa za bardzo ambitna postawę w tym spotkaniu.

Wielkopolska Komorniki – Brenewia Wijewo 6-0

1-0 2 min. Franciszek Siwek as Aleksander Deckert
2-0 13 min. Hubert Chełmiński as Cezary Janczewski
3-0 56 min. Łukasz Wojciechowski as Aleksander Deckert
4-0 75 min. Hubert Chełmiński as Mateusz Fabisz
5-0 84 min. Krzysztof Kulas as Witold Marcinkowski
6-0 88 min. Arkadiusz Jopek as Mateusz Fabisz

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek – Jakub Ignasiak, Jakub Gostyński, Witold Marcinkowski, Marcin Depczyński- Hubert Chełmiński, Mateusz Wiśniewski, Mateusz Fabisz, Cezary Janczewski, Franciszek Siwek (kapitan) – Aleksander Deckert, Łukasz Wojciechowski, Krzysztof Kulas, Maciej Polaczyk, Arkadiusz Jopek, Filip Konieczny , Dominik Olejnik.