Kolejny mecz młodzików w I lidze okręgowej z Kotwicą Kórnik

W ten weekend młodzicy D2 rywalizowali z bardzo mocnym zespołem Kotwicy Kórnik. Nasi zawodnicy od początku meczu próbowali narzucić swój styl gry co przyniosło kilka sytuacji podbramkowych ale niestety strzały nie znajdowały światła bramki.
Nasi zawodnicy bardzo uważnie wykonywali założenia taktyczne głównie w obronie i wyciągnęli wnioski z pierwszego meczu z zawodnikami Kotwicy.
Niestety w 13 minucie po zamieszaniu w polu karnym i braku zaangażowania w doskoku do przeciwnika tracimy pierwszą bramkę. Po dobrej grze i kilku niewykorzystanych sytuacjach taki wynik utrzymał się do przerwy.
Drugą połowę można określić słynnym piłkarskim cytatem „niewykorzystane sytuacje lubią się mścić” albo po prostu „nieskuteczność” – 5 sytuacji sam na sam z bramkarzem i brak bramki. Przeciwnik wykorzystał to doskonale strzelając nam jeszcze 2 bramki. Do końca meczu nasi zawodnicy walczyli o zdobycie bramek ale niestety się nie udało. Był to najlepszy pod względem gry i zaangażowania mecz w wykonaniu Młodzików.

Dziękujemy i gratulujemy zespołowi z Kórnika dobrego spotkania.

Zagraliśmy w składzie: Maximilian Kiżewski, Jan Piechowiak, Adam Neumann, Adam Popiół, Adam Tarnawski, Mateusz Szymański, Mateusz Oszmiański, Leon Styperek, Tymoteusz Kasprzak, Oliwier Piotrowski, Jakub Kaczorowski, Jakub Żurawski, Hubert Lesiuk, Mikołaj Lewandowski, Maksymilian Szypura.

Zapraszamy na kolejny mecz młodzików w sobotę 15.06 na boisku w Szreniawie.

Komentowanie jest wyłączone.