Kolejny emocjonujący mecz Młodzika D2

Zespół młodzika D2 na kolejny ligowy mecz pojechał do Czempinia, by zmierzyć się z zespołem ASa.
W pierwszej połowie nasi zawodnicy nie zaprezentowali najlepszej gry, popełnili sporo błędów co skutkowało 4 bramkami dla przeciwnika.
Na drugą połowę nasz zespół wyszedł z lepszym nastawieniem i do końca walczył o pozytywny dla siebie rezultat. Ostatecznie skończyło się zwycięstwem gospodarzy 5-4, ale pochwalić należy pełne zaangażowanie do samego końca, a także kilka dobrych, kombinacyjnych akcji naszej drużyny.

Bramki: Szymon Postek, Stanisław Piątek, Filip Martinek, Igor Ławniczak.

Skład zespołu: Igor Ławniczak, Stanisław Piątek, Szymon Postek, Tobiasz Rymaniak, Jan Wasilewski, Igor Budziński, Adrian Łukowiak, Maksymilian Nowak, Filip Martinek, Oskar Lewandowski, Alan Drzewiecki, Alan Marchewka, Tobiasz Dorczyk, Mikołaj Nowakowski.