Kolejne zwycięstwo Trampkarzy C1 w lidze WZPN

W środę Trampkarze C1 rozegrali swój ostatni mecz ligowy na wyjeździe udając się do Międzychodu. Pierwsza połowa nie była udana dla naszych chłopaków bo dwukrotnie przegrywali z miejscową Wartą. Najpierw 0-1, ale udało nam się odrobić straty bramkę na 1-1 strzelił Kacper Strzelec po asyście Franka Bucikiewicza.
Niestety pod koniec pierwszej połowy Nasz obrońca dotyka piłki ręką we własnym polu karnym i sędzia tego spotkania wskazuje na 11 metr. Gospodarze bez problemu wykorzystali jedenastkę pewnym strzałem i schodziliśmy do szatni niestety z wynikiem 1-2 dla Warty.
Po przerwie drużyna Komornik zabrała się od razu do odrabiania strat i już w 42 minucie wyrównała po strzale naszego skrzydłowego Antka Stacheckiego po asyście bramkarza Maksa Suwiczaka. Mecz przebiegał w bardzo ciężkich warunkach pogodowych w dużym upale chłopacy nie poddawali się i cały czas szukali swoich szans na zdobycie zwycięskiej bramki.
I ta sztuka udała się w 64 minucie Kacprowi Zimowskiemu, który strzelił bramkę na 3-2, przy tej bramce asystę zaliczył Jacek Wierachowski.
Mecz był bardzo wyrównany i obie drużyny stwarzały sobie sytuacje bramkowe. Drużyna Komornik już w doliczony czasie gry wyprowadziła dwa szybkie kontrataki najpierw na 4-2 w 81 minucie strzelił Kacper Starczewski po asyście Franka Bucikiewicza a 2 minuty później bramkę na 5-2 strzelił Franek Bucikiewicz po asyście Jacka Wierachowskiego.

Tym samym Drużyna Wielkopolska Komorniki wygrała 5-2 i utrzymała serię niepokonanej drużyny na wyjeździe za co Wielkie Brawa dla chłopaków za te osiągnięcie w tej rundzie bo to nie lada wyczyn!

Ostatni mecz ligowy gramy 22 czerwca (środa) o 17.00 w Komornikach przy Jeziornej z AKF Poznań