Juniorzy B2 po udanym spotkaniu z Promieniem Opalenica

W sobotę od rana Juniorzy B2 rozgrywali swoje piąte spotkanie w lidze z Promień Opalenica.
Zadanie wydawało się trudne bo ze składu wypadł podstawowy bramkarz Maks Suwiczak, którego zastąpił zawodnik z pola i to najmłodszy zawodnik rocznik 2009 Kacper Starczewski, który godnie zastąpił na tej pozycji Maksa.
Od początku spotkania mecz wyglądał bardzo wyrównanie obie drużyny stwarzały sytuacje bramkowe, ale na bramkę musieliśmy czekać aż do 40 minuty kiedy to piłkę odzyskał Antek Stachecki, ktorą zagrał do Franka Bucikiewicza ten w polu karnym ograł obrońcę drużyny Promienia i wycofał do Rafała Wasiaka, który strzałem za pola karnego umieścił piłkę w siatce dając nam prowadzenie 1 – 0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.
W drugiej połowie nasza drużyna zaczęła atakować coraz śmielej czego efektem była bramka na 2-0 w 63 minucie meczu autorstwa Jacka Wierachowskiego po ładnej asyście Antka Stacheckiego po wcześniejszym podaniu Kuby Walczaka. Niestety nasi juniorzy długo nie cieszyli się z dwubramkowego prowadzenia bo już 5 minut później drużyna Promienia zdobyła bramkę kontaktową na 2-1 i ostatecznie takim wynikiem zakończyło się spotkanie.
W dzisiejszym meczu zadebiutował zawodnik rocznika 2008 Karol Prosiński, który wyróżnia się swoją postawą w młodszym roczniku.

Drużyna juniorów zasłużyła na Wielkie Brawa! Po 5 kolejkach straciła tylko dwie bramki i zdobyła 11 pkt i obecnie jest liderem w tabeli.

Wielk0opolska Komorniki 2:1 Promień Opalenica

W sobotę Juniorzy grają wyjazdowy mecz z TPS Winogrady o 9.00 w Poznaniu.
Zapraszamy wszystkich kibiców!

Z Promieniem Opalenica zagraliśmy w składzie: Starczewski Kacper, Chwaliński Wojtek, Rosa Antek, Nowak Antek, Wasiak Rafał, Wierachowski Jacek, Synoradzki Filip, Prętki Kuba, Garczarek Kacper, Walczak Kuba, Michalak Wojciech, Danielak Adrian, Bucikiewicz Franek, Stachecki Antek, Żeromski Antek, Karol Prosiński.