Inauguracja Seniorów na “piątkę”

Już w pierwszej kolejce nowego sezonu doszło do derbowego meczu między Wielkopolską a Lubońskim 1943. Od pierwszej minuty spotkania zdecydowaną przewagę osiągnęli gospodarze i do 25 minuty gra toczyła się głównie na połowie Lubońskiego.
Mimo słabego początku goście rozkręcali się z każdą minutą i zaczęli stwarzać sobie sytuacje bramkowe , lecz w 30 min. to Wielkopolska wyszła na prowadzenie po fantastycznym strzale z 25 metrów Mikołaja Nowaka (palce lizać). Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 1-0.
Druga część spotkania to pełna kontrola nad meczem Wielkopolski i po kolejnych bramkach Michała Kaczmarka i Franciszka Siwka (a powinno być ich zdecydowanie więcej) pewnie pokonujemy lokalnego rywala 5-0 ! Warto również wspomnieć o udanym debiucie dwóch nowych zawodników, Arkadiusza Jopka i Aleksandra Nowaczyka. Razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki!!!
LKS Wielkopolska Komorniki – Luboński 1943 5-0