Emocjonujący mecz Trampkarzy C2

Kolejny thiler rocznika 2007. W samo południe zagraliśmy w sobotę z AP Reiss Grodzisk Wielkopolski. Na boisku rywala po 34 minutach prowadziliśmy 0:3, jednak w 2 minuty tracimy 2 bramki i do przerwy wynik pozostaje bez zmian.
Po przerwie w 5 minucie tracimy 3 bramkę i od tego momentu gra naszych zawodników podrażnionych stratą 3 goli diametralnie się zmienia. Od tej pory przeważamy na boisku i strzelamy kolejne 2 bramki.
Wynik końcowy 3:5 dla zawodników z Komornik. Fenomenalną formą popisał się dzisiaj Antoni Stachecki strzelając 5 bramek, jednakże brawa dla całej drużyny za walkę i grę w kolejnym meczu z tylko jednym zmiennikiem.

Dzisiaj w meczu wystąpili; Maksymilian Suwiczak, Antoni Nowak, Wojciech Chwaliński, Antoni Żeromski, Jakub Walczak, Kacper Strzelec, Franciszek Bucikiewicz, Wojciech Michalak, Kacper Garcarek, Kacper Zimowski oraz Filip Stanecki.

Chcesz dołączyć do naszej drużyny? Za tydzień kończymy rundę jesienną i od razu zabieramy się za przygotowania do kolejnej rundy. Gotowy na ciężką pracę w fajnej ekipie?
Znasz kogoś kto szuka dobrego miejsca dla swojego rozwoju, zaproś go do nas?