Drużyny rocznika 2008 w rundzie rewanżowej Komorniki Cup

W sobotę, 11.01 odbyła się runda rewanżowa halowej ligi dzieci Komorniki Cup, która jednocześnie zakończyła rywalizację w roczniku 2008.
W turnieju wzięły udział 2 nasze zespoły. Obie drużyny stoczyły w sumie 12 spotkań, w których zostawiali na boisku mnóstwo energii, dając z siebie zawsze wszystko.
Turnieje halowe traktujemy zawsze jak dodatkowy trening, gdzie zawodnicy doskonalą swoją technikę, grę 1×1, zachowania w małych grach. Dwa weekendy intensywnego grania z pewnością w jakimś stopniu poprawiła umiejętności piłkarskie każdego z osobna.
Jeżeli chodzi o ostateczne rozstrzygnięcia turnieju, to zwycięzcą okazała się drużyna SP72, z którą to jak równy z równym do samego końca o tryumf rywalizowała drużyna Wielkopolski Komorniki I, zajmując ostatecznie 2 miejsce. Gościnny okazał się zespół Wielkopolski Komorniki II, zajmując w turnieju 7 miejsce, jednak w każdym z tych meczów walcząc od pierwszej do ostatniej minuty.
Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy organizatorom i naszym rywalom, a także rodzicom za wspaniały doping przez te dwa dni rywalizacji.