Drużyna z rocznika 2010 na kolejnym sparingu w trakcie ferii zimowych

Zawodnicy z drużyny rocznika 2010 zagrali drugi sparing w trakcie ferii zimowych. W piątkowe popołudnie zaprosiliśmy na mecz sparingowy Wartę Poznań rocznik 2011. Mecz był bardzo zacięty, było bardzo dużo wspaniałych akcji, pojedynków 1v1 i mnóstwo bramek.
Po 90 minutach spotkania zawodnicy z Komornik cieszą się wygraną, choć wynik gier kontrolnych nie jest ich istotą. Najważniejsze jest spędzenie na boisku równego czasu gry przez wszystkich zawodników i zaprezentowanie swoich umiejętności przed trenerem i publicznością, której dzisiaj nie zabrakło na trybunach.
W dzisiejszych meczach udział wdzieli: Ignacy Pawlik, Maksymilian Sobczak, Oliwier Gołuński, Mikołaj Nowakowski, Mikołaj Daroch, Tobiasz Dorczyk, Alan Marchewka, Adam Babista, Nikodem Matyla i Marcel Wieczorek.
Podziękowania dla rodziców za doping i oklaskiwanie swoich pociech, oraz dla Pana Macieja Budycha i Macieja Waśkiewicza za udostępnienie nam hali sportowej do rozegrania sparingu. Termin zwolniony przez Orły nie przepadł.
Wzorcowy przykład współpracy GOSiR Komorniki z klubami sportowymi przy wykorzystywaniu zasobów naszej gminy dla dobra dzieciaków.