Drużyna Młodzika D1 wraca bez punktów meczu z Wartą Poznań

Niestety drużyna Młodzika D1 wraca bez punktów z Poznania. Przegrywamy z Wartą Poznań 8:1 po meczu na ciężkim boisku (na boisku momentami stała woda), jednak trzeba przyznać, że rywale mieli większe umiejętność panowania nad piłką.
Jednak tanio nie sprzedaliśmy skóry jako jedyna drużyna strzelając w tej rundzie bramkę Warcie. W przepięknej akcji, w której Oliwier Dudziński bardzo dobrym podaniem uruchomił Jeremiasza Jiya. Jeremiasz mając 3 rywali przed sobą wszedł w drybling i przepięknym strzałem po ziemi w długi róg pokonał bramkarza.
Dzisiaj takich akcji po naszej stronie było dużo więcej i mimo wysokiej przegranej nie był to mecz jednostronny. Trzeba w dniu dzisiejszym wyróżnić wszystkich zawodników z naszej drużyny za zaangażowanie i walkę na boisku.
Już we wtorek czas na rewanż, gdyż Warta przyjeżdża na Jeziorną i spróbujemy pokusić się o niespodziankę.
W dzisiejszym meczu wystąpili: Oskar Janicki, Jeremiasz Jiya, Maciej Paszkiewicz, Mateusz Kowalewski, Antoni Nowak, Jakub Mężyński, Wojciech Chwaliński, Jakub Loba, Oliwier Dudziński, Jakub Walczak i Kacper Zimowski.
Podziękowania dla rodziców za doping i transport. Szczególnie za oklaskiwanie swoich chłopców za każdą udaną akcję w trakcie jak i po meczu.