Dobry mecz na Jeziornej

Dąb Kębłowo był przeciwnikiem pierwszego zespołu Wielkopolski Komorniki w przedostatniej kolejce rundy jesiennej. Obie drużyny stworzyły bardzo dobre widowisko.
Pierwsze minuty spotkania należały do Wielkopolski i w przeciągu kilku minut gospodarze stworzyli trzy bardzo dobre sytuacje podbramkowe lecz swoich szans nie wykorzystali… a jak mówi piłkarskie powiedzenie… to stało się w 27 minucie kiedy to goście wykonywali rzut wolny z 20 metrów.
Zawodnik gości idealnie przymierzył w okienko bramki strzeżonej przez Damiana Fraczaka i było 0-1. Do przerwy jeszcze kilka dobrych okazji min. Huberta Chełmińskiego i Aleksandra Deckerta lecz wynik nie uległ zmianie.
Początek drugiej połowy zaczął się idealnie dla Wielkopolski bo już w 47 minucie Aleksander Deckert zagrał głowa piłkę do Huberta Chełmińskiego po czym został kopnięty w twarz przez obrońcę gości lecz sędzia główny zastosował “przywilej” i Chełmińskiemu nie pozostało nic innego jak spokojnie minąć bramkarza i wyrównać wynik spotkania.
Sędzia główny wrócił do wydarzenia, które miało miejsce chwilę wcześniej i pokazał obrońcy Dębu czerwoną kartkę. Następne minuty to gra na połowie gości, kilka dobrych okazji Wielkopolski lecz trzeba dodać że goście z Ķębłowa bronili się bardzo mądrze. W 81 minucie w zamieszaniu bramkowy w polu karnym gości, obrońca Dębu zagrywa piłkę ręką a sędzia dyktuje jedenastkę którą wykorzystał Hubert Chełmiński. Gospodarze długo nie cieszyli się z prowadzenia, bo w 83 minucie goście ponownie wykonali perfekcyjnie rzut wolny przed polem karnym i zrobiło się 2-2. Ostatnie minuty nie przyniosły już goli i obie drużyny zainkasowały po 1pkt.

W sobotę przy Jeziornej Wielkopolska i Dąb Kębłowo stworzyły kawał dobrej piłki nożnej!

0-1 goście 27 min.
1-1 Hubert Chełmiński as. Aleksander Deckert 47 min.
2-1 Hubert Chełmiński karny 81 min.
2-2 goście 83 min.

Skład Wielkopolski: Damian Frączak, Marcin Depczyński, Arkadiusz Jopek, Rafał Urbański, Witold Marcinkowski, Hubert Chełmiński, Mateusz Fabisz, Mateusz Wiśniewski, Franciszek Siwek, Michał Kaczmarek, Aleksander Deckert, Damian Górny, Alex Machnicki, Cezary Janczewski, Maciej Polaczyk, Mateusz Muszyński.

Razem wygrywamy, razem przegrywamy jesteśmy Wielkopolska Komorniki.