Dobra gra, lecz punktów brak. Seniorzy po meczu z Orłem Granowo.

W zaległym spotkaniu 24 kolejki ligi okręgowej Pierwszy Zespół Wielkopolski Komorniki podejmował w środowy wieczór drużynę Orła Granowo. Od pierwszych minut było widać, że spotkały się drużyny z górnej części tabeli. Wielkopolska dłużej utrzymywała się przy piłce i gra toczyła się na połowie rywali, lecz znakomicie zorganizowana linia obrony gości na niewiele pozwoliła w pierwszej części gospodarzą.
W 9 i 38 minucie spotkania zawodnicy z Granowa bardzo ładnie wyprowadzili kontry które zakończyły się golami i prowadzeniem po pierwszych 45 minutach 2-0.
Po wznowieniu gry gospodarze ruszyli mocno na rywali i w ciągu 15 minut powinni strzelić przynajmniej 3 bramki. Niestety z kilku sytuacji udało się wykorzystać tylko jedną a strzelcem był niezawodny w ostatnim czasie Michał Kaczmarek. Końcowe minuty to dążenie Wielkopolski do wyrównania lecz zabrakło już czasu i sił .

Wielkopolska Komorniki – Orzeł Granowo 1-2

0-1 goście 9 min.
0-2 goście 38 min.
1-2 Michał Kaczmarek as Jakub Ignasiak

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek – Jakub Ignasiak, Jakub Gostyński, Filip Goeldner, Marcin Depczyński – Łukasz Wojciechowski , Mateusz Wiśniewski, Mateusz Fabisz, Michał Kaczmarek, Damian Górny – Aleksander Deckert, Krzysztof Kulas, Filip Konieczny, Hubert Chełmiński, Mateusz Muszyński, Arkadiusz Jopek, Dominik Olejnik.