Derbowy mecz Trampkarzy C2 z Orłami Komorniki

W niedzielny poranek nasi zawodnicy przystąpili do derbowego pojedynku z Orłami Komorniki. Chłopcy byli w tym dniu bardzo zdeterminowani i rozpoczęli mecz z przytupem obejmując szybko dwubramkowe prowadzenie po bramkach Kacpra Starczewskiego. W pierwszej połowie oba zespoły stworzyły kilka dogodnych sytuacji, jednak bardzo dobrze dysponowany Paweł Paryzek w bramce dał się pokonać tylko raz, po naszym błędzie w wyprowadzeniu piłki. Do przerwy Wielkopolska dołożyła jeszcze dwa trafienia i druga polowe rozpoczynaliśmy przy wyniku 4:1.
W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Raz po raz zespoły stwarzały sobie sytuacje bramkowe. W tej części meczu to Orły były bardziej zdeterminowane i pod koniec odrobili dwie bramki straty.
Mimo wszystko nasi zawodnicy zachowali więcej zimnej krwi dokładając kolejne trafienia w samej końcówce meczu. Ostatecznie wynik meczu 6:3 dla Wielkopolski.

Bramki: Kacper Starczewski z3, Alan Drzewiecki, Stanisław Piątek, Filip Martinek

Wielkopolska zagrała w składzie: Paryzek, Kózka, Ratajczak, Nowak, Wasilewski, ławniczak, Piątek, Draszkiewicz, Skowroński, Starczewski, Drzewiecki, Niemiro, Maligranda, Martinek, Nowakowski.