Cenna wygrana Pierwszego Zespołu Wielkopolski w Buku!

W 28 kolejce Red-Box Klasy Okręgowej Pierwszy Zespół Wielkopolski wybrał się do Buku. Mimo sporej liczby nieobecności ( Siwek , Depczyński, Marcinkowski, Kołodziej, Deckert, Fabisz, Górny, Wiśniewski, Wojciechowski, Polaczyk, Kulak) Wielkopolska rozegrała dobry mecz. Początek meczu należał do Patrii która stworzyła kilka dobrych sytuacji bramkowych lecz Aleksander Nowaczek nie dał się pokonać. W 18 minucie Hubert Chełmiński dostał idealną piłkę od Krzyśka Kulasa i strzałem z 22 metrów dał prowadzenie Wielkopolsce. Następne minuty spotkania to przewaga Patrii lecz beż większego zagrożenia pod Naszą bramką. W 35 minucie podanie Krzysztofa Kulasa wykorzystał Michał Kaczmarek który pięknym strzałem dał prowadzenie 2-0. Pierwsza część spotkania pokazała jednak ze o punkty w Buku będzie ciężko. Potwierdziło się to w drugiej połowie. W 50 minucie Michał Kaczmarek w mógł “zamknąć ” lecz jego strzał z 20 metrów był minimalne niecelny. Gospodarze w 52 minucie złapali kontakt bo w zamieszaniu pod naszą bramką zdobyli gola. Do samego końca obie drużyny stworzyły po kilka okazji bramkowych, lecz kibice goli już nie zobaczyli i trzy punkty pojechały do Komornik!
0-1 18 min. Hubert Chełmiński as. Krzysztof Kulas
0-2 Michał Kaczmarek as. Krzysztof Kulas
1-2 52 min. Patria Buk
Martwi kolejna kolejną kontuzja , tym razem Krzysztofa Kulasa który w meczu z Patrią idealnie podawał do swoich kolegów.
Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek- Jakub Ignasiak, Jakub Gostyński, Jakub Kaźmierczak, Rafał Urbański- Stephan Shchurko, Krzysztof Kulas, Adam Polechoński, Hubert Chełmiński, Kasper Zoran, Michał Kaczmarek, Arkadiusz Jopek, Przemysław Sobociński
Do zakończenia ligi pozostają dwa mecze z NKS Niepruszewo i Koroną Bukowiec….
Trzymajcie kciuki i kibicujcie bo coś wielkiego jest coraz bliżej!
Razem wygrywamy, razem przegrywamy, jesteśmy Wielkopolska Komorniki!

Komentowanie jest wyłączone.