Bez punktów w Michorzewie

Niestety porażką zakończyła się wyprawa pierwszego zespołu Wielkopolski Komorniki do Michorzewa. Mecz do 70 min układał się zgodnie z planem ułożonym przed meczem czyli prowadzenie gry, duże posiadanie piłki i przede wszystkim prowadzenie 1-0.
Niestety w 75 minucie gospodarze wyprowadzili jeden z niezliczonych ataków, który zakończył się golem i było 1-1.
W 80 minucie gospodarze dostali prezent od sędziego głównego w postaci rzuty karnego i wyszli na prowadzenie. Mimo kilku sytuacji w ostatnich minutach wynik się nie zmienił i gospodarze mogli cieszyć się z trzech punktów.
Pierwsza porażką w sezonie stała się faktem lecz nie opuszczamy głowy bo już w najbliższą środę kolejny mecz PP z drużyną Canarinhos Skórzewo.

Razem wygrywamy, razem przegrywamy jesteśmy Wielkopolska Komorniki!

0-1 34 min. Damian Górny asysta Jakub Ignasiak
1-1 75 min. Michorzewo
2-1 80 min. Karny Michorzewo