Bardzo dobry mecz pierwszego zespołu z NKS Niepruszewo

Pewne zwycięstwo odniósł zespół Seniorów w meczu wyjazdowym z NKS Niepruszewo. Choć mecz zaczął się bardzo źle bo już w 4 min. spotkania sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, lecz znakomicie w bramce spisał się Aleksander Nowaczek, który wyczuł intencje strzelca i pewnie obronił jego strzał.
Od tego momentu Wielkopolska zdecydowanie dominowała na boisku, przeważała w każdym elemencie gry. Pierwsza połowa była wręcz wzorową w wykonaniu gości co dało prowadzenie 2-0. W drugich 45 minutach Wielkopolska uspokoiła grę lecz w pełni kontrolowała mecz. Swoje szanse na zdobycie gola mieli kolejno Michał Kaczmarek, Jakub Ignasiak, Franciszek Siwek, Marcin Depczyński lecz dopiero pewny strzał Aleksandra Deckerta znalazł drogę do bramki gospodarzy i stało się jasne, że 3 pkt. pojadą do Komornik.

NKS Niepruszewo-Wielkopolska Komorniki 0-3

37 min. Hubert Chełmiński
44 min. Jakub Gostyński as. Hubert Chełmiński
76 min. Aleksander Deckert

Skład Wielkopolski: Aleksander Nowaczek – Jakub Ignasiak, Jakub Gostyński, Witold Marcinkowski, Marcin Depczyński- Hubert Chełmiński, Mateusz Wiśniewski, Filip Goeldner, Franciszek Siwek (kapitan), Michał Kaczmarek – Aleksander Deckert, Stephan Shchurko, Mateusz Fabisz, Krzysztof Kulas, Maciej Polaczyk, Łukasz Wojciechowski, Damian Frączak, Arkadiusz Jopek.